طراحی سایت کاربر محور برای صفحه اصلی

طراحی سایت کاربر محور برای صفحه اصلی

در طراحی سایت آنچه مانند اولین کلنگ کار می باشد و تصویر کلی کارتان را در ذهن مخاطب ایجاد می کند‌ طراحی سایت کاربر محور برای صفحه اصلی می باشد. این تصویر آنقدر مهم است که مستقیما بر روی تصمیم کاربران تاثیر می گذارد به طوری که می تواند آنها را مجاب به ماندن در وب سایت شما کند یا برعکس سبب شود تصمیم آنها خارج شدن از وب سایت شما و بازدید از وب سایت های دیگری که در لیست موتور جستجوگر وجود دارد باشد.

مدت زمانی که شما بایستی یک تصویر قانع کننده از محتوای سایتتان به کاربران ارائه دهید حدودا ۴ ثانیه می باشد. این چهار ثانیه برای کاربران کافیست تا شما را قضاوت کنند، پس فرصت را از دست ندهید و تمام تلاش خود را به کار ببرید تا بهترین تصویر را برای کاربران در این نگاه اول که به طور میانگین همان چهار ثانیه می باشد بسازید. طراحی سایت کاربر محور برای صفحه اصلی سایت بسیار پر اهمیت می باشد. بنابراین سعی کنید تا در نظر کاربران تان بهتر باشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان به موضوعاتی بپردازیم که با رعایت آنها می توانید تصویر کاملی از محتوای وب سایتتان را در نگاه اول به بازدید کنندگان وب سایت خود ارائه دهید . به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

برای کمک کردن مشتریان آنلاین وب سایتتان بایستی خدمات و محصولات خود را در بالای صفحه بگونه ای قرار دهید که آنهایی که هیچ پیشینه و اطلاعات کافی ندارند براحتی موضوع را متوجه شوند و اینگونه شما می توانید رضایت کاربران خود را به دست آورید.

راه دیگری که می تواند تاثیری مثبت داشته باشد اضافه شدن لینک به سایتتان ( بین یک یا دو لینک ) می باشد. توجه داشته باشید که این لینک ها اگر تعدادشان از حد مجاز تجاوز کند و به حدی برسد که دیگر اثری از محتوای اصلی وب سایت شما نباشد و صفحه اول وب سایتتان بیشتر شبیه یک صفحه تجاری شود باعث نارضایتی کاربران و در نتیجه بسته شدن وب سایت شما توسط آنها می شود.

به روز بودن صفحه! شما برای اینکه به کاربران نشان دهید که برای آنها ارزش قائل هستید و در پی این هستید که نیازشان را برطرف کنید بایستی این مطلب را همان اول به آنها نشان دهید پس چه خوب است که همواره صفحه اول وب سایتتان را به روز کنید.