اهمیت تماس با ما در طراحی سایت

اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت

اهمیت تماس با ما در طراحی سایت

لازم است بدانید که در چهار چوب طراحی سایت صفحات درباره ما و تماس با ما جزء صفحات پر اهمیت سایت شما محصوب می گردد. اینطور در نظر بگیرید که صفحه تماس با ما در سایت شما مهمترین صفحه سایت شما می باشد. زمانیکه کاربران سایت شما نتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند، شما پیش کاربران سایت خود اعتباری نخواهید داشت. من به شخصه از سایتی خرید اینترنتی انجام میدم که بتونم با آنها ارتباط تلفنی برقرار کنم و در مورد محصول از آنها سوال کنم و بعد از اطمینان خاطر محصول رو سفارش میدم. بسیاری از افراد هم با عقیده من موافق هستند. از بسیاری از افراد شنیدم که از سایتهایی که صفحه تماس با ما ندارند اصلا خرید انجام نمیدهند، حتی کسانیکه صفحه تماس با ما دارند اما اطلاعات تماس رو ندارند باز هم مورد اطمینان نیستند، پس بنابراین سعی کنید در طراحی سایت خود به این صفحه اهمیت بیشتری بدید تا اعتماد کاربران و مشتریان خود را جلب نمایید.

لازم است بدانید اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت شما به اندازه صفحه درباره ما و یا شاید بیشتر از این صفحه باشد. در واقع اینطور بگم که صفحه تماس با ما مهمترین صفحه در سایت شما می باشد. در واقع داشتن اطلاعات تماس در سایت به سایت شما اعتبار می بخشد و اگر این اطلاعات ناقص باشد و یا اشتباه وارد شود شما اعتبار سایت خود را از دست خواهید می دهید. بهتر است برای اینکه سایت شما به عنوان یک سایت سازمان یافته در اینترنت مطرح شود صفحاتی همچون تماس با ما و درباره ما را در طراحی سایت خود استفاده نمایید زیرا با این روش مشتریان خود را قانع کردید که شما یک شرکت معتبر هستید و قصد کلاهبرداری و انجام خدمات غیراخلاقی را ندارید.شاید با ارائه این مطالب به اهمیت تماس با ما در طراحی سایت شما را آگاه کرده باشیم.

 

اهمیت تماس با ما در طراحی سایت

در دسترس بودن اطلاعات

موقعیت تماس با ما در سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما براحتی لینک تماس با ما را در سایت شما پیدا کنند. لینک تماس با ما باید در تمام صفحات سایت شما قابل رویت باشد، بهتر است بدانید که باید این اطلاعات براحتی برای کاربران سایت شما در دسترس باشند. بهتر است بدانید گوگل به سایتهایی که اطلاعات تماس خود را در صفحه اول مطرح کرده اند ارزش خاصی داده است و این سایتها از نظر گوگل سایتهای خوبی می باشند. پس بهتر است که به این نکات در طراحی سایت خود توجه داشته باشید.

گزینه های ارتباطی در سایت

در طراحی سایت باید اطلاعات ارتباطی هر قسمت را در جای خود قرار داد. باید اطلاعات ارتباطی افراد خاص را در سایت مشخص نمود تا در صورتیکه کاربران خواستند با افراد مختلف (مدیر سایت، نمایندگان فروش و …) تماس بگیرند این امکان در سایت شما اعمال شده باشد. اکثر سایتهایی که طراحی میشوند گزینه های ارتباطی در سایت خود را فعال می کنند تا کاربران خیلی راخت بتوانند با آنها ارتباط برقرار نمایند.

تبلیغات در سایت ممنوع

در قسمت ارتباط با ما سایت خود به هیچ عنوان تبلیغ نکنید، این قسمت باید خالی از هر گونه تبلیغات باشد، زیرا تبلیغات ذهن بازدیدکنندگان را به سمت دیگری سوق داده و ذهن کاربران و بازدیدکنندگان از مطالب سایت شما منحرف شده، در حالیکه بهترین راه این است که تمرکز مشتریان به مطالب این قسمت بیشتر باشد. در واقع گوگل به این صفحه اهمیت زیادی را داده و اگر دوست دارید که این صفحه سایت شما دارای جذابیت خاصی باشه و بازدیدکنندگان بتوانند بهتر به این صفحه توجه کنند در این صفحه تبلیغات انجام ندهید.

اهمیت تماس با ما در طراحی سایت

فرم تماس با ما در طراحی سایت

بهتر است که تمامی فیلدهای لازم را در فرم تماس با ما سایت خود قرار دهید. صفحه تماس با ما هر چه ساده تر باشد بهتر است. اینکار باعث می شود که سایت شما به شکل بهتری با کاربران ارتباط برقرار کند. همانطور که اطلاعات تماس با ما در صفحه تماس با ما سایت دارای اهمیت می باشد داشتن فرم تماس با مسئولان سایت از جمله مدیر سایت، مسئولان فروش در سایت و .. از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. امیدوارم که در این مقاله از اهمیت صفحه تماس با ما در سایت آگاه شده باشید و اهمیت این قسمت را در سایت خود درک کنید. بهترین راه ارتباط با مدیران سایت ها بصورت غیر انلاین ارسال فرم های تماس با ما می باشد.