اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

Content0

اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

لازم است بدانید که اولین گام در طراحی سایت اینترنتی تولید محتوای مناسب و کاربرپسند می باشد، تولید محتوا در طراحی سایت از پر اهمیت ترین مباحث محسوب می گردد. از نکته را در نظر بگیرید که کاربرانی که به سایت شما مراجعه می کنند به دنبال محتوا هستند و مطالب تکراری و کپی شده از سایتهای دیگران را نمی پسندند، بسیاری از سایتها امروزه مطالب خود را از دیگر سایتهای معتبر کپی برداری می کنند غافل از اینکه نه تنها برای وب سایت خود ارزشی قائل نشده اند بلکه مورد خشم گوگل قرار می گیرند، گوگل سایتهایی که مطالب خود را از بقیه سایتها کپی برداری می کنند را جریمه می کند. اما اگر وقت بزارید و مطالب سایت خود را تولید کنید این امر باعث می شود تا کاربران از سایت شما بازدید کنند، و حتی سایت شما را به دیگران نیز معرفی نمایند. بهتر است بدانید که محتوای وب سایت شما نشان دهنده ماهیت و درون مایه سایت شما می باشد.

اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

بهتر است برای تولید محتوای وب سایت خود به یکسری نکات اهمیت دهید و آنها را در طراحی سایت خود استفاده نمایید.
محتوای وب سایتتان را خودتان تولید کنید.
مهمترین نکته در بهینه سازی یک سایت محتوای آن سایت می باشد، در واقع گوگل برای سایتهایی که محتوای مناسبی دارند ارزش خاصی قائل می شود، پس پیشنهاد می کنم که مطالب وب سایتتان را خودتان تولید کنید و یا اگر خودتان وقت انجام این کار را ندارید به نویسندگان وب سایت این کار را واگذار نمایید.

در هر شرایطی قانون کپی رایت را رعایت کنید
پیشنهاد می کنم که به هیچ وجه از مطالب کپی در سایتهای دیگر استفاده نکنید زیرا موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل به سایتهایی که از مطالب دیگران کپی برداری می کنند امتیاز منفی می دهد. اگر هم از مطالب با ارزش در سایتهای دیگران استفاده می کنید حتما لینک منبع مطالب را در انتهای مطلب خود درج کنید.

در محتوای خود از تصاویر مناسب و مرتبط استفاده کنید

بعد از اینکه محتوای سایت خود را تولید کردید بهتر است که از تصاویر مرتبط نیز استفاده کنید زیرا باعث جذابیت بهتر مطالب برای کاربران شما در سایت می شود.

کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با محتوای سایت خود انتخاب کنید

برای اینکه کاربران سایت شما را بهتر پیدا کنند، لازم است که کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با محتوای سایت خود انتخاب کنید تا از این طریق کاربران را به سایت خود سوق دهید.
به این نکته توجه کنید که محتوای سایت خود را همواره بروز رسانی نمایید. سعی کنید همواره به سایت خود محتوای جدید اضافه کنید.

content-writing

 

لازم بذکر است که اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت به خاطر این است که ۳۰ درصد سئو سایت را تولید محتوایی شامل میشود که شما تولید کرده اید.