چرا در طراحی سایت بروز باشید

چرا در طراحی سایت بروز باشید

در دنیای امروز و پیشرفت هایی که هر روز حاصل میشود، این مطلب منطقی ست که در طراحی سایت نیز بایستی به روز بود و با سیر پیشرفت ها همراه شد و از آن ها بهره کافی برد. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی که بایستی برای به روز بودن طراحی سایتتان بدانید را با یکدیگر بررسی نماییم :

• نکته ای که نباید از آن غافل شد

حتما می دانید که در آدرس و html یک صفحه حرف t اختصار text و متن می باشد پس باید محتوا به کار برد و از واژه های گرافیکی استفاده نکرد زیرا ممکن است لازم شود این محتوا توسط بازدید کننده کپی شده و مورد استفاده قرار گیرد که در صورت گرافیکی بودن واژه ها شما بازدید کننده را از این امر محروم می کنید. توجه داشته باشید که مرورگرهایی وجود دارند که در جهت بهبود پهنای باند به بازدیدکنندگان این امکان را می دهند که صفحات گرافیکی را ببندند و سیستم شما بالعکس سیستم های مبتنی بر فونت توانایی تغییر در اندازه ی عنوان های صفحات را ندارد.

در طراحی سایت به روز باشید

• فونت فانتزی ممنوع !

اراده خود را در قبال پیشنهاد استفاده از فونت فانتزی بالا ببرید. برای بازدید کننده سایتتان احترام قائل شوید و به اضای زیبایی سلامت چشم او را در خطر نیندازید! بهترین فونت هایی که می توان برای نوشته های سایت به شما پیشنهاد داد Georgia-verdana-MS times- new roman هستند که کمترین فشار را بر چشم خواننده می آورند.به این صورت که فونت مورد نظر خود را در فایل css آماده کنید تا اگر زمانی خواستید فونتی را تغییر دهید این تغییر در تمام صفحات وب سایت شما به راحتی صورت بگیرد.

• پس زمینه های تیره را خطرناک بدانید

برای بهتر خوانده شدن مطالب سایتتان از رنگ های روشن استفاده کنید و ادامه دهنده روش های قدیمی نباشید! انتخاب رنگ های تیره که باعث آزار چشم و ناخوانا شدن مطالب می شوند برای پس زمینه را فراموش کنید. بهترین کار برای خوانا بودن مطالب سایت و وجود کمترین فشار به چشم خواننده بهره گیری از طیف ملایم رنگ ها مثل سفید و طوسی و .. می باشد.