طراحی سایت هنری

شما از طریق یک وب سایت حرفه ای می توانید تمامی آثار هنری خود را بدون داشتن یک ویترین فیزیکی، در وب سایت خود به معرض نمایش عموم بگذارید. از این طریق شما به راحتی می تواند در صفحات نا محدود تمام آثار خود را معرفی نمایید و تصاویر آنها را نیز در صورت نیاز منتشر نمایید.
شما از طریق طراحی سایت هنری همچنین می توانید محصولات و آثار هنری خود را به فروش بگذارید. با ایجاد یک فروشگاه آنلاین می توانید با معرفی آثار هنری خود و توضیحات کامل درباره آن، و با ایجاد قسمت پرداخت الکترونیک، به راحتی آن را به فروش برسانید.

در طراحی سایت های هنری مهمترین ویژگی که باید برای آنها در نظر گرفت، ایجاد گرافیک جذاب و مورد پسند می باشد.
زیرا در صورت نداشتن گرافیک مناسب، وب سایت هنری شما نمی تواند نظر مخاطبان خود را جلب نماید و در این صورت وب سایت شما مخاطبان محدود خود را نیز از دست خواهد داد.
ویژگی مهم دیگری که وب سایت های هنری باید آن را داشته باشند، داشتن سئو قوی می باشد.
زیرا این نکته بسیار مهم می باشد که در سرچ کلمات کلیدی مثل خرید آثار هنری، فروش آثار هنری و … در رتبه خوبی از لیست موتور های جستجو قرار داشته باشیم.
راه رسیدن به این موضوع، بهینه سازی وب سایت می باشد که شرکت طراحی سایت مبنا در کنار طراحی حرفه ای سایت برای شما، امر بهینه سازی سایت را نیز به صورت رایگان انجام خواهد داد تا وب سایت شما در کسری از زمان باعث پیشرفت و دیده شدن شما در دنیای اینترنت شود.

در صورت طراحی سایت برای هنرمندان و همچنین آثار هنری، امکانات متنوعی برای هنرمندان و مخاطبان آنها ایجاد می شود، از جمله این امکانات:
نمایش آثار هنری
فروش محصولات هنری و آثار هنرمندان
جذب مخاطبان و مشتریان
اخبار هنری
دریافت نظرات مخاطبین از طریق ایمیل و نظرات