طراحی سایت‌ فروشگاهی مناسب چه کسانی است

طراحی سایت‌ فروشگاهی مناسب چه کسانی است ؟

صاحبان کدام دسته از مشاغل نیاز به داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی در کنار فروش حضوری محصولات‌شان دارند؟

کدام نوع خدمات و محصولات در تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین از بقیه موفق‌تر هستند؟

طراحی سایت‌ فروشگاهی مناسب چه کسانی است

در مرحله اول پاسخگویی به این سوالات باید در نظر داشت که امروزه و با وجود بیماری کرونا که اکثر پاساژ‌ها و مغازه‌ها تعطیل و یا نیمه باز هستند بیش از هر موقع کمبود وب‌سایت‌های فروشگاهی برای فروش محصولات و ارائه خدمات احساس می‌شود چرا که نتیجه فروش نرفتن محصولات تعطیلی کارخانه‌‌ها و بیکار شدن کارگران آن است و در اوضاع فعلی کشور که تورم روز به روز بیشتر می شود و اقتصاد و معیشت مردم اوضاع خوبی ندارد خبر تعطیلی و ورشکستگی کارخانه‌ها و بیکاری افراد شاغل در آنها بیش از پیش موجب ناراحتی و اندوه می شود. در ادامه مطلب با بیان مثال هایی سعی می‌کنیم به درک بهتر این مطلب که طراحی سایت‌ فروشگاهی مناسب چه کسانی است توسط شما کاربر عزیز کمکی کرده باشیم.

طراحی سایت‌ فروشگاهی مناسب چه کسانی است

آقای محمدی خیاط یک تولیدی پیراهن مردانه است صحبت های او در رابطه با تاثیر شیوع کرونا بر فروش محصولات و اوضاع معیشت خانواده آنها را با هم بررسی می کنیم و در انتها باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا برای این کسب و کار طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی مناسب است یا خیر؟

آقای محمدی : در یک سال و نیم اخیر که بیماری کرونا باعث تعطیلی مغازه‌‌ها و فروشگاه‌ها شده است تولیدی پیراهن مردانه ما هم اوضاع خوبی ندارد و حقوق ما خیاط ها و کارگران بخش خدماتی را دو ماه است که پرداخت نمی‌کنند چون محصولات همانند سابق فروش نمی روند و صاحب تولیدی مجبور است پول محصولات فروش رفته را هم به طلبکاران و فروشندگان پارچه‌ها بدهد همه ما نگران هستیم که مبادا شغلمان را در این اوضاع سخت از دست بدهیم به علاوه هر کدام از ما نان آور یک خانه و خانواده هستیم و در این اوضاع کمبود شغل و قرنطینه خانگی معیشت ما با مشکل رو به رو شده است.

حال به نظر شما طراحی وب‌سایت فروشگاهی برای این کسب و کار مناسب است؟

طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی برای این کسب و کار علاوه بر مناسب بودن به نظر من کاملا ضروری است. چرا که حقوق کارگران آن دو ماه است که پرداخت نشده و بدهی هایی به طلبکاران و فروشندگان پارچه دارند و به عبارت ساده تر کسب‌ و‌ کار آنها در معرض ورشکستگی کامل قرار دارد و نیاز دارند با یک ایده نو آن را نجات دهند.

خانم مجدی طراح یک کارخانه تولید کفش زنانه است. صحبت های او در رابطه با تاثیر شیوع کرونا بر فروش محصولات و اوضاع معیشت خانواده آنها را با هم بررسی می کنیم و در انتها باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا برای این کسب و کار طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی مناسب است یا خیر؟

خانم مجدی : در یک سال و نیم اخیر که بیماری کرونا باعث تعطیلی مغازه‌‌ها و فروشگاه‌ها شده است کارخانه تولیدی کفش زنانه ما تغییر چندانی نکرده است و حقوق های مان سر وقت و به‌ موقع پرداخت می‌کنند چون محصولات همانند سابق فروش می‌روند و دلیل آن هم این است که کفش‌های تولید شده در کارخانه ما در تلویزیون آگهی بازرگانی می‌شوند و مشتریان از طریق ارسال پیامک به سامانه ما کفش ها را خریداری می‌کنند و در نهایت کفش‌ها از طریق پست بدست آنها می رسد در نتیجه کرونا تاثیر چندانی بر میزان فروش ما نگذاشته است چون قبل از این بیماری و تعطیل شدن مغازه‌ها هم میزان فروش ما بیشتر از طریق ارسال پیامک بود.

حال به نظر شما طراحی سایت فروشگاهی برای این کسب و کار مناسب است؟

طراحی وبسایت فروشگاهی برای این کسب‌ و‌ کار به فروش بیشتر و رونق آنها کمک میکند ولی ضروری نیست چون طبق گفته‌های خانم مجدی حقوق کارگران به موقع و سر وقت پرداخت می شود و مشکل معیشتی برای آنها ایجاد نشده است اما با راه اندازی و ایجاد یک وب‌سایت فروشگاهی کسب‌ و‌ کار آنها رونق پیدا می کند و مشتریان آنها بیشتر از پیش می‌شوند.

در پایان مطلب امیدواریم هر چه زودتر دوره و اپیدمی این بیماری منحوس به پایان برسد و مردم جهان به آرامش قبل از وجود این بیماری ترسناک و عجیب و غریب دست پیدا کنند و با برگشت جهان به روزهای اولیه و عادی کسب‌ و‌ کارهایمان به رونق برسند و دیگر خبر بیکار شدن جوانانمان و ورشکستگی کارخانه‌هایمان به گوش نرسد.

گروه انفورماتیک کیان تک با ارائه طراحی سایت مشهد همواره سعی داشته است بهترین و کاربردی ترین مشاوره را به مشتریان و مراجعین خود ارائه دهد. قبل از طراحی سایت بررسی می نماید که طراحی سایت‌های فروشگاهی مناسب چه کسانی است و به همین منظور در جهت ارتقا بهتر کسب و کار به شما کمک خواهد نمود.