تاثیرات لینک نوفالو و فالو در سئو سایت

خوب است که ابتدا به این مطلب بپردازیم که لینک فالو چیست و لینک نوفالو چگونه است ؟! در این مقاله تاثیرات لینک نوفالو و فالو در سئو سایت را بررسی می کنیم تا پس از آن به تاثیر لینک های نوفالو در سئو و بهینه سازی سایت بپردازیم.

برای درک این مطلب ابتدا به این نکته می پردازیم که سئو (بهینه سازی) و پیج رنک سایت هایی که لینک آن ها در سایت شما استفاده شده تا چه حد اهمیت دارد و اینکه گوگل رنک سایت شما را نیز بر این اساس تعیین می کند، چه بسا حتی شما یک لینک خارجی به کار ببرید.

از آن جهت که لینک های خارجی در افزایش رنک معمولا تاثیر مثبت دارند اما به دلیل اینکه آن سایت دارای سئوی ضعیف تری نسبت به سایت شما می باشد سبب کاهش رنک سایت شما می شود، حال راه حل چیست؟!

زمانیکه یک صفحه لینک‌های dofollow زیادی دریافت می‌کند، موتورهای جستجوگر به محبوبیت و کارایی مطالب آن پی می‌برند و در نتیجه در لیست نتایج جستجو رتبه آن را نسبت به وب‌سایت‌های مشابه بهبود می‌بخشند.

تاثیرات لینک نوفالو و فالو در سئو سایت
استفاده از لینک های نوفالو! در اینجا به طور واضح می توان درک کرد که لینک های نوفالو کجا کاربرد دارند و تا چه حد مهم هستند، حال آن که شما به عنوان صاحب سایت نمی خواهید رنک سایتتان به خاطر کاربرد لینک سایتی که رنک و سئوی آن پایین تر از سایت شما می باشد کاهش پیدا کند.

پس از لینک ها نوفالو (no follow) استفاده کنید، این لینک ها علاوه بر این که ایندکس می شوند به گونه ای می باشند که به موتور جستجوگر گوگل خبر می دهند که آن ها را جز لینک های خروجی سایت شما حساب نکند.

حتما تا به حال پیش آمده است که حین ارائه ی یک مطلب در سایتتان بخواهید بخشی از آن را به قسمت های دیگر سایت خودتان لینک دهید (لینک سازی داخلی)، در چنین مواردی به شما پیشنهاد می کنیم از لینک های فالو استفاده کنید و نه لینک های نوفالو ! زیرا که استفاده از لینک های نوفالو در بخش داخلی باعث تاثیر منفی در سئو و بهینه سازی سایت شما می شود. تاثیرات لینک نوفالو و فالو در سئو سایت بسیار مهم و اساسی می باشد.

تاثیرات لینک نوفالو و فالو در سئو سایت
استفاده از لینک های نوفالو در تبلیغات !

حواستان باشد که اگر گوگل متوجه شود شما از لینک های پولی استفاده کرده اید تا چه حد به ضرر شما می باشد و پیج رنک شما نزول پیدا می کند! در رابطه با تشخیص این هم گوگل راه های فراوان دارد و به سرعت متوجه می شود، پس اگر تنها قصد بالا بودن موقتی رنک پیج سایتتان و سپس نزول آن را ندارید از لینک های پولی استفاده نکنید، و پیشنهاد ما به شما در تبلیغات تنها استفاده از لینک های نوفالو می باشد.