هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان

هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان موضوعی است که این روزها به ذهن بسیاری از مخاطبین ما آمده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وابستگی امور روزانه به موبایل و اینترنت طراحی وب سایت جز اساسی ترین ابزارها برای بازریابی و توسعه تجارت محسوب می شود و داشتن یک وب سایت با طراحی مناسب تا حد بسیار زیادی می تواند به گسترش و پیشرفت یک کسب و کار کمک کند و به همین دلیل است که اکثر صاحبان کسب و کار به دنبال طراحی وب سایتی مناسب برای حضورشان در تجارت الکترونیک هستند.

هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان چیست ؟

یکی از سوالات پر تکرار و همیشگی صاحبان کسب و کار از طراحان وب سایت این است که هزینه طراحی یک وب سایت چه میزان است ؟ برای پاسخگویی به این سوال باید در نظر داشت که علاوه بر هزینه اولیه برای طراحی سایت باید هزینه های پنهان را هم در نظر داشت چرا که از قدیم گفته اند: قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

اگر شما در اول کار به عنوان صاحب یک کسب و کار بودجه مختص به هزینه های پنهان را در نظر نگیرید این مبالغ روی همدیگر انباشته می شوند و به یکباره قابلیت ورشکست کردن شرکت و کسب و کار شما را پیدا می کنند و حتی اگر باعث ورشکست شدن کسب و کارتان نشود باید گفت روند پیشرفت شما را بسیار کند می کنند.

در نهایت باید در نظر داشت که هزینه های پنهان در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت هستند و بی توجهی به آنها می تواند به کسب و کار و تجارت شما آسیب های جدی وارد نماید. در این مطلب قصد داریم چند نمونه از هزینه های پنهان طراحی سایت را به شما معرفی کنیم.

هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان چیست ؟

محتوا مناسب و کاربردی

برای کسب در آمد در فضای آنلاین و تجارت الکترونیک فقط طراحی وب سایت  فروشگاهی کافی نیست و باید در راه جلب اعتماد و رضایت مشتریان تلاش کرد و برای انجام این کار شما باید محتوایی مناسب و کاربردی در کنار محصولاتتان ارائه دهید که شامل مواردی همچون توضیحات جانبی محصول، ویژگی های خاص محصول و… باشد و مشتریان ترغیب به خرید محصول شوند.

در انتها مطلب این نکته مهم را باید در نظر داشته باشیم که افزودن محصولات و محتواهای متنی به طور مداوم و پیوسته به وب سایت لازم است و شما به عنوان صاحب یک کسب و کار یا باید خودتان این کار را انجام دهید و یا اینکه هزینه این کار را به تیم طراحی سایت کیان تک بسپارید.

کیفیت عکس محصولات

استفاده ازعکسهای جذاب و با کیفیت برای محصولات فروشگاهی تاثیر زیادی بر میزان خرید آنها دارد چون مشتری بهتر می تواند به شما اطمینان کند. البته که عکس های با کیفیت بالا و گرافیک جذاب تنها در سایت های فروشگاهی موثر نیستند بلکه در سایت های خدماتی در میان مطالب طولانی به وب سایت شما روحی تازه می بخشند و باعث جلوگیری از سر رفتن حوصله مخاطبان می شوند.

خوب از مبحث اصلی فاصله نگیریم همانند تولید محتوا مناسب برخورداری از عکس های با کیفیت هم هزینه دارد البته که شما می توانید از عکس های با کیفیت پایین و یا موجود در گوگل استفاده کنید ولی وب سایت شما دیگر جذابیت و تاثیرگذاری که با استفاده از عکس های با کیفیت را داشته است برای مخاطب ندارد.

در ضمن عکسبرداری صنعتی که شما از محصولات یا خدمات خود انجام می دهید از نظر گوگل بسیار با ارزش خواهد بود زیرا اگر از تصاویر گوگل در سایت خود استفاده کنید در صورتیکه تغیرات اساسی ندهید امتیاز منفی گوگل را کسب خواهید کرد و این مسئله روی سئو سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت.

طراحی لوگو مناسب

استفاده از یک لوگو مناسب جز لازمه های یک کسب و کار است چرا که باعث می شود برند تجاری شما در ذهن کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت تان هک شود و همچنین باعث زیبایی ظاهر وب سایت شما شود برای طراحی لوگو مناسب و جذاب باید سراغ یک فرد با تجربه و حرفه ای بروید چرا که لوگو مناسب و جذاب شما و کسب و کارتان را حرفه ای تر نشان دهد.

ترجمه مطالب

برای ترجمه مطالب در وب سایت های چند زبانه نمی توان از مترجم گوگل استفاده کرد چرا که در زبان ما توان رساندن یک ترجمه رسمی و مناسب برای وب سایت را ندارد.

اگر چه که بی هیچ هزینه ای خدمات ارائه می دهد اما برای ترجمه محتوا های وب سایت به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

پس می توان نتیجه گرفت شما  دو راه حل پیش رو دارید یک اینکه خودتان مطالب را با استفاده از دیکشنری های زبان ترجمه کنید که قاعدتا زمانبر خواهد بود و راه حل دوم کار را به وب سایت های فعال در حوزه ترجمه واگذار کنید که در این مورد نیاز به پرداخت هزینه خواهید شد. البته به نظر من راه حل دوم بهتر هست.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی داخلی وب سایت تاثیر بسیاری در بازاریابی آنلاین دارد چرا که با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت تان رتبه شما در موتور های جستجو گوگل بالاتر می رود.

دیدگاه تعدادی از کاربران بدین نحو است که با خودشان می گویند نوشتن محتوا مناسب برای تعیین رتبه در نتایج گوگل مهم است اما این اشتباه است و باید همیشه به این نکته توجه کرد که قبل از انجام هرگونه تولید محتوا باید اهمیت بهینه سازی سایت را در نظر گرفت و اصول سئو را رعایت کرد و بابت بخش هزینه پنهان هم باید گفت که هر میزان که سئو داخلی سایت تان بیشتر باشد هزینه طراحی وب سایت تان افزایش پیدا می کند.