ایراد وب سایتهای فول فلش

به این نکته اهمیت زیادی بدهید که زیبایی را به کیفیت و رنکی (رتبه) که موتور جستجوگر به سایتتان می دهد ترجیح ندهید!

ایراد وب سایتهای فول فلش چیست؟ با توجه به این که سایت های فول فلش تا چه حد مورد لطف و پسند مخاطبینشان قرار می گیرند عده ای از طراحان سایت، این نوع وب سایت را انتخاب می کنند اما شما به عنوان یک طراح سایت ممتاز نباید جنبه ی حرفه ای کار را نادیده بگیرید و کیفیت را فراموش کنید. طراحی سایت بدون فلش بسیار از نظر گوگل با ارزش تر خواهد بود.

البته نباید بی انصافی کرد و از این نکته گذشت که ویژگی این سایت ها که زیبایی و جذابیت آن هاست هیچ کاربردی نمی تواند داشته باشد ، بلکه این نوع وب سایت در بخش سایت های پرزنتی که در جلسه های ویژه و مقابل قشر خاصی چون مدیران بارگذاری می شود  بسیار مناسب است .

با توجه به این مقدمه حتما علامت سوالی بزرگ در ذهنتان ایجاد شد که ” مگر این سایت ها چه ایرادی دارند؟ ” و ” ایراد وب سایتهای فول فلش چیست؟

ایراد وب سایتهای فول فلش

پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا به از جمله ایرادهای این وب سایت های گاهی فریبنده بپردازیم:

۱ . محروم شدن از رتبه ی خوب در موتورهای جستجوگر

۲ . حجم بالای این سایت ها

۳ . خرج تراشی این نوع وب سایت

محروم شدن از رتبه ی خوب در موتورهای جستجوگر

همانطور که می دانید یکی از دغدغه های امروز طراحان سایت برخورداری از رنک بالا در موتورهای جستجورگر می باشد، حال فکر کنید به همین راحتی خودتان را از این موضوع محروم کنید و با بالا بودن سایتتان در صفحات اول موتورجستجو گر خداحافظی کنید!! اکنون می پرسید چرا؟

ساده است زیرا شما از این نکته غافل شدید که موتورجستجوگری مثل گوگل توانایی ارزیابی محتویات داخل فایل فلشی که شما به کار بردید را ندارد و این ایراد وب سایتهای فول فلش می باشد.

حجم بالای این سایت ها

اینترنت دایال آپ را به یاد دارید؟ حتما اینطوراست زیرا مدت زیادی از همگانی شدن اینترنت های پرسرعت نسل جدید نمی گذرد و چه بسا عده ای هنوز به دلایل متعدد از اینترنت دایال آپ استفاده کنند! 

با توجه به اینکه سایت های فول فلش حجم بالایی دارند و لود شدن آن ها سرعتی مثل لاک پشت دارد!!به خصوص برای این نوع اینترنت،درمی یابیم استفاده از آن ها در هر شرایطی منطقی نیست.

پر خرج بودن این نوع سایت ها

با توجه به پرکار بودن طراحی این وب سایت ها و کارایی فلش و دشواری نسبی پستیبانی آن ها منطقیست که طراحی آن ها هزینه ی بیشتری را برای شما دارد.