طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی سایت از فعالیت های اصلی و محوری گروه انفورماتیک کیان تک محسوب می شود. ما طراحی صفحات وب سایت شما را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید.

بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت
طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات
طراحی گرافیک سایت
اسلایس سایت و تبدیل گرافیک به HTML
پیاده سازی و برنامه نویسی
تست و بارگذاری
بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی وب سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط ۳ ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

گروه انفورماتیک کیان تک در زمینه طراحی سایت،طراحی وب سایت شرکت،طراحی حرفه ای سایت،طراحی سایت مشهد،طراحی سایت داینامیک،طراحی سایت استاتیک، طراحی سایت فروشگاهی و انواع پرتال های آموزشی و غیره فعالیت دارد.

امروزه طراحی سایت امری لازم و ضروی شده که اکثر شرکتها جهت معرفی خود از آن استفاده می کنند.