نبایدها در طراحی سایت (بخش اول)

نبایدها در طراحی سایت

نبایدها در طراحی سایت

اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز عده زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند. بسیاری از امور روزمره زندگی، کسب و کارها و معاملات توسط اینترنت انجام می شود. لازم است بدانید که کسانی در این راه موفق هستند که بتوانند در موقعیت های بالاتری در گوگل خود را مطرح نمایند. امروزه بسیاری از مشاغل به داشتن فروشگاه، دفتر کار، کارخانه و یا کارگاه اکتفا نکرده و اقدام به داشتن وب سایت نیز نموده اند. لازم است بدانید که ابزارهای کاربردی مختلفی در طراحی سایت و سئو سایت بکار می روند که به دلیل تعدد این موارد در این مقاله قصد داریم نبایدها در طراحی سایت را برای شما مطرح نماییم.

شروع بازاریابی قبل از تدوین استراتژی در طراحی سایت ممنوع

لازم است بدانید که قبل از انجام هر کاری در طراحی سایت باید به سوالاتی که در این زمینه ایجاد می شود پاسخ دهید.

نبایدها در طراحی سایت چیست ؟
هدف شما از طراحی سایت و سئو سایت چیست ؟
مخاطبین شما در سایت چه کسانی هستند؟

اگر پاسخ مناسبی نداشتید باید بدانید که برای رسیدن به هدف و موفقیت راه مناسبی نخواهید داشت.

نبایدها در طراحی سایت

انتخاب لوگو مناسب برای وب سایت اینترنتی

لازم است بدانید که در طراحی سایت برای اینکه برند باشید بهتر است که لوگو متناسب با کار خود داشته باشید. سایت شما باید طوری باشد که متناسب با کاربران و هدف سایت طراحی شود. وب سایت فروش لوازم خانگی با وب سایت شرکت متفاوت می باشد و هر کدام مخاطبین خاص خود را دارند.

تکنولوژی نامناسب در طراحی سایت

سایتها به دو دسته تقسیم می شوند. سایت های اجاره ای و سایت های با مالکیت . در سایتهای اجاره ای شما هزینه ای جهت راه اندازی و تنظیمات پرداخت می کنید و ماهانه نیز هزینه ای تحت عنوان اجاره می پردازید ولی در سایتهای با مالکیت اختیار سایت در دست شماست. در این مقاله سعی کردیم نبایدها در طراحی سایت را برای شما دوستان ارجمند مطرح نماییم.