ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد

ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد

ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد

به نظر شما آیا ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد؟ این سوالی هست که بیشتر کاربران و مخاطبان وب سایت از ما دارند. بهتر است بدانید الکسا به سایتهایی رتبه بالاتر می دهد که کاربران زمان بیشتری رو در این وب سایت طی یک روز سپری کرده باشند. در واقع شما باید شرایطی را فراهم نمایید که کاربران وب سایت شما پس از ورود زمان طولانی تری را در سایت شما بگذرانند.

زمان ماندگاری کاربران در سایت های خبری و نمایش فیلم و سایت دانلود یکی نیست ولی ما روشهایی را به شما آموزش میدهیم که با رعایت این نکات میتوانید سئو سایت خود را بالا ببرید و برنده شوید. بهتر است بدانید با رعایت نکات ذیل باعث می شودید که کاربران در سایت شما بیشتر بمانند و بدانید که ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد.

بروز رسانی همیشگی سایت

بروز رسانی محتوای وبسایت یکی از مهمترین مواردی هست که کاربران را بیشتر به سمت وب سایت شما جذب میکند. زمانیکه کاربران همواره مطالب جدید و متنوعی را مشاهده میکنند زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهند کرد. اما اگر سایت شما همواره بروز رسانی نشود کاربر با مشاهده مطالب تکراری، میل و رغبتی جهت ماندگاری بیشتر در سایت شما را نخواهد داشت و وب سایت شما را ترک میکند.

مطالب جذاب

اگر مطالبی که در سایت قرار میدهید از جذابیت بالا برخوردار باشد باعث ماندگاری بیشتر کاربران در وب سایت شما خواهد شد و این مسئله در سئو سایت شما بسیار موثر خواهد بود.

تقسیم بندی مطالب طولانی

اگر محتوای مطالب شما زیاد هست بهتر است مطالب خود را تقسیم بندی کنید و در هر قسمت عنوان پست جدید را بصورت دسته بندی نمایش دهید. ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد به این نکته مرتبط می باشد.

نمایش مطالب سایت در چند صفحه

اگر مطالب سایت شما زیاد هست بهتر است مطالب را در چندین صفحه برای کاربران به نمایش بگذارید. نمایش ۵ تا ۱۰ مطلب در هر صفحه منطقی و معقول می باشد ولی بیشتر از این تعداد باعث می شود کاربر خسته شود و وب سایت شما را ترک نماید. در اینجا میتوان مطرح کرد که ماندن کاربران در سایت بر سئو سایت تاثیر دارد پس بهتر است کلیه موارد لازم را رعایت نمایید.

 حذف صفحات پاپ آپ

متاسفانه در سالهای گذشته بسیاری از وب مستران ایرانی به خاطره استفاده بیش از حد پاپ آپ باعث آزار کاربران وب سایت ها می شدند و این مسئله برای بسیاری از کاربران آزاردهنده بود و گوگل خیلی سریع برای این سایتها جریمه سنگینی رغم زد و صدها سایت ایرانی را مجازات کرد. گذاشتن پاپ آپ نه تنها باعث رتبه در سایت نمیشود بلکه در عدم ماندن کاربران در سایت موثر می باشد.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین همانند چت آنلاین به طور عجیبی به ماندگاری کاربر در سایت کمک می کند.اما نباید فراموش کنیم ما در این رخداد کاربر را وادار به ماندن کردیم و او به تمایل قطعی خود، در سایت ماندگار نشده است.

بخش نظرات سایت

از این طریق نیز به صورت کاملا هدفمند ماندگاری کاربران در سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد در واقع با اینکار شما هم محتوای وب سایت تان را بروز کردید و هم ماندگاری کاربران را در سایت داشتید.