افزایش بک لینک سایت طراحی شده

linkbuilding

افزایش بک لینک سایت طراحی شده، برای اینکه در بهترین وضعیت لیست موتورهای جستجو قرار بگیرید لازم است بدانید که ساخت مداوم بک لینک یکی از بهترین راه ها است. در این مقاله ۵ راهکار برای افزایش بک لینک را ارائه می کنیم

ارتباط

گرفتن بک لینک از شبکه های اجتماعی یکی از راه های افزایش بک لینک برای وب سایت شما می باشد. بهتر است که بک لینک های خود را از وب سایتهای با رنک بالا بگیرید. البته لازم است بدانید گرفتن بک لینک از وب سایتهای با رنک پایین و مرتبط نیز مفید می باشد.

the-increasing-backlinks

دسترسی به تالارهای گفتگو

ثبت نام در تالارهای گفتگو و مشارکت و فعال بودن در این تالارها بسیار میتواند مفید باشد. در واقع یکی از راههای افزایش بک لینک سایت طراحی شده مشارکت در تالارهای گفتمان و فعال بودن در این تالارها می باشد. لازم است بدانید اگر در تالارهای گفتمان مرتبط با فعالیت خود که در وب سایت تان دارید فعال باشید برای رنک وب سایت شما بسیار پر اهمیت می باشد. با تبلیغات در این تالارها میتوانید از مزیت های بسیاری برخوردار باشید.

وبلاگ ها

یکی از راههای ساخت و دریافت بک لینک در اینترنت اظهار نظر برای وبلاگ ها می باشد. با گذاشتن نظرات در وبلاگ های متداول میتوانید بک لینکی برای وب سایت خود ایجاد نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که بک لینکی که از وبلاگ دریافت می کنید nofollow نباشد.

تمایز

همواره در ساخت بک لینک های وب سایت خود تمایز را در نظر داشته باشید. بهتر است که در تمامی متنهای وب سایت خود anchor استفاده نمایید. داشتن لینک های یکسان در تمامی صفحات سایت شما احتمالا بالا بردن سطح وب سایت شما را در موتورهای جستجوگر گوگل افزایش می دهد. این امر باعث بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو خواهد شد.

تعهد به لینک ها

تعهد لینک های مورد نظر خود برای پیوند به صورت ماهیانه را تنظیم و مشخص نمایید.