بالا بردن سرعت ایندکس مطالب در گوگل

بالا بردن سرعت ایندکس مطالب در گوگل

هر شخصی که وب سایت طراحی می کند برایش بسیار مهم است که مطالب سایت او خیلی سریع در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر ثبت و ایندکس شود. احتمالا تا به حال با این مشکل برخورد داشتید که چرا مطالب سایت شما در گوگل دیر ایندکس می شود.

در این مقاله راههایی را برای بالا بردن سرعت ایندکس مطالب وب سایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر را بیان می کنیم:

بالا بردن سرعت ایندکس مطالب در گوگل

بهینه سازی کامل قالب سایت و رفع مشکلات احتمالی

این بخش بسیار مهم می باشد، فکر کنید کاربران وب سایت شما زمانیکه سایت شما سنگین باشد و دارای خطا های زیاد باشد بی خیال وب سایت شما می شوند و صفحه سایت شما را می بندند به همین منظور کراول های گوگل و دیگر جستجوگر ها نیز وقتی نتوانند سریع به هدف خود برسند سایت شما را ترک خواهند کرد که این مساله در طولانی مدت باعث می شود که وب سایت شما نیز مورد قهر موتورهای جستجوگر قرار می گیرد .

ایجاد نقشه سایت مناسب و معرفی آن به گوگل

بهترین راه برای اینکه گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر سایت شما را سریعتر ایندکس کنند ایجاد نقشه سایت مناسب و سالم در سایت شما می باشد، بنابراین نقشه سایت برای وب سایت خود ایجاد کنید و سپس آن را به گوگل معرفی نمایید. با این روش شما به ایندکس سایت خود بهبود می بخشید.

منتشر کردن مطالب خود در شبکه های اچتماعی

دو روش برای این کار وجود دارد که عبارتند از :

  1. کاربران در اینترنت وقت های آزاد بیشتری دارند و پست های شما هرجا که شلوغ باشد کلیک بیشتری خواهد داشت
  2. شبکه های اجتماعی به دلیل داشتن ترافیک بالا دارای لینک های با ارزشی هستند و این کار باعث می شود مطالب شما زودتر مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرد

بالا بردن سرعت ایندکس مطالب در گوگل

 ایجاد لینک های داخلی در وب سایت شما

بهتر است در وب سایت خود مطالبی که به هم مرتبط هستند را به یکدیگر لینک دهید. با این کار شما در پست های خود لینک های داخلی ایجاد کردید. در نظر داشته باشید که مطالبی که دارای بازدید بیشتری هستند توسط کراول ها به صفحات مختلف پست شما میروند و زمان بیشتری در سایت شما توقف دارند و به همین واسطه نیز سایت شما با سئو خوبی مواجه می شود.

عمر وب سایت های ارزشمند

عمر دامنه سایت شما بسیار مهم می باشد، سایتی که دارای عمر زیاد هست و همیشه در صدر جستجو قرار دارد مطمعنا گوگل خیلی به این سایت ارزش می دهد پس دریافت لینک مناسب در صورتی که موضوع وب سایت ما یکی باشد با ان وب سایت در ثبت سریع تر مطالب سایت ما خیلی تاثیر گذار خواهد بود.

اطلاع از زمان شلوغی وب سایت

با مشخص کردن زمان شلوغی وب سایت و فعالیت کاربران در وب سایت شما خیلی ساده می توانید مطالب را در همان لحظه منتشر کنید و کاربران را تشویق نمایید تا این مطالب را به اشتراک بگذارند

برای هر مطلب متاها و برچسب های مناسب و غیر تکراری استفاده نمایید

سعی کنید برای تمامی پست های خود کلمات کلیدی و توضیحات مناسب و غیر تکراری مشخص نمایید. این کار باعث بالا رفتن سرعت ایندکس مطالب سایت شما خواهد شد.

مواردی که برای شما دوستان در این مقاله ارائه شد برای بالا بردن سرعت ایندکس مطالب شما در گوگل بود. امیدواریم مفید باشد.