ارتباط بازدیدکننده سایت با سئو

ارتباط بازدیدکننده سایت با سئو

ارتباط بازدیدکننده سایت با سئو را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که هر چه میزان بازدیدکننده یک سایت زیادتر باشد ورودی search بیشتری خواهند داشت و داشتن بازدیدکننده را عاملی برای افزایش سئو سایت خود می دانند. آیا چنین تصوری درست است؟

برای اینکه چنین سوالی را پاسخ بدهم، لازم هست که یک سوال مطرح کنم. بازدیدکننده سایت از چه طریقی وارد آن می شود؟

پاسخ: از یکی از راه های زیر:

– موتورهای جستجو
– از طریق وارد کردن مستقیم آدرس
– از طریق بک لینک در سایت های دیگر

به طور معمول حدود ۸۰% بازدیدکنندگان سایت از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما می شوند. پس اگر یک سایت بازدید بالایی دارد نشان دهنده این هست که ورودی سرچ بالایی دارد و نه اینکه اگر بازدیدکننده زیادی دارد تاثیر مثبتی روی سئو خواهد داشت!

البته یکسری سایت های استثنایی هم وجود دارند که بیشتر بازدید خود را از دو روش دیگر می گیرند. اما قطعا این موضوع نمی تواند ارتباط مستقیمی با ورودی سرچ آنها داشته باشد. لازم است بدانید اگر بتوانید سایت خود را سئو (بهینه سازی) کنید می توانید به صورت رایگان بازدیدکننده واقعی در سایت خود داشته باشید. اما روشهایی که برای شما بازدید مجازی به سایت ارسال می کنند را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنم چون این روش نه تنها مفید نیست بلکه آسیب زیادی به سایت شما وارد می کند. پس لطفا از راه صحیح برای سایت خود بازدید بگیرید.

حتی اگر این منطق را قبول کنیم که با افزایش بازدید ورودی سایت بیشتری خواهیم داشت، یک مشکل اساسی بوجود می آید آن هم اینکه اگر ورودی سرچ با زیاد شدن بازدید افزایش پیدا کند این اتفاق باعث خواهد شد که یک حلقه نامتناهی بوجود بیاید. یعنی اگر سایت الف ۱۰۰۰ بازدید دارد و این موضوع باعث بشود که ۵۰۰ بازدید به آن اضافه شود فردای آن روز ۱۵۰۰ بازدید خواهد داشت و این موضوع باعث خواهد شد که ۷۵۰ بازدید به آن اضافه شود و این حلفه تا ابد ادامه پیدا می کند.

بهترین راه افزایش بازدید و بازدید رایگان به سایت شما سئو سایت می باشد، شما با سئو سایت خود بصورت رایگان به سایت خود بازدید ارسال می کنید. گروه انفورماتیک کیان تک افتخار دارد تا در این زمینه با شما همکاری لازم را داشته باشد.