تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت

تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت چقدر است و آیا سرمایه گذاری روی آن ارزش دارد؟

همه سایت ها با هر نوع خدماتی که دارند مطمئناً بیش از هر چیز به دیده شدن نیاز دارند. داشتن جایگاه خوب در نتایج جست و جوی یکی از مؤثر ترین عوامل است. از نکاتی که باید برای موفقیت در این زمینه به یاد داشت، تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت است.

تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایتتاثیر گوگل پلاس بر سئو سایتافزایش رتبه به کمک تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت

در بیشتر مواقع سایت ها برای کمک گرفتن از شبکه های اجتماعی جهت بالا بردن رتبه خود، سراغ فیسبوک می روند. با این حال از تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت به هیچ وجه نمی توان صرف نظر کرد.
رتبه سایت در گوگل پلاس برای موتور های جست و جو اهمیت زیادی دارد. مثلاً وقتی یک مقاله را به همراه لینک در گوگل پلاس بگذارید، می بینید که خیلی سریع ایندکس می شود

گوگل پلاس بر سئو سایت

چطور افزایش رتبه سایت در گوگل پلاس را عملی کنیم؟

بهره گیری از تأثیر گوگل پلاس بر سئو سایت به طور کلی مشابه دیگر شبکه های اجتماعی است. بهتر است توضیح در مورد نحوه کار در گوگل پلاس را از همان ابتدا شروع کنیم. اول از همه باید یک اکانت گوگل پلاس بسازید و واردش شوید. بعد مثل شبکه های اجتماعی دیگر باید یک سری دوست و آشنا پیدا کنید و در گروه ها و انجمن ها عضو شوید و فعالیت کنید.
بعد قسمت مهم کار می رسد. یعنی باید دست به قلم بشوید. مطالبی که در گوگل پلاس قرار می گیرند درست مانند مطالب وب سایت ها هستند و در نتایج جست و جو نمایش داده می شوند. بنابراین رعایت کیفیت و اصالت مطالب را اینجا هم باید در نظر داشته باشید.
به علاوه نباید فراموش کنید که حتماً یک صفحه به نام خود درست کنید. در این صفحه هم اطلاعات خودتان و هم مقالات تان را در آن بگذارید و لینک وب سایت تان را هم در آن قرار دهید.
چند نکته دیگر هم هست که باید رعایت کنید: اول اینکه حتماً مشخصات تان را کامل و درست بنویسید. و دوم اینکه پروفایل تان را عمومی کنید تا همه بتوانند به شما دسترسی داشته باشند.
بسیاری از وب سایت هایی که رتبه های خوبی در جست و جوی گوگل به دست آورده اند، حضور پر رنگ و قدرتمندی در گوگل پلاس دارند. پس گوگل پلاس را فراموش نکنید.