اهمیت رتبه الکسا

اهمیت رتبه الکسا

اهمیت رتبه الکسا

رتبه الکسا بر اساس تعداد افرادی که از سایت بازدید می کنند، مدت زمانی که در سایت باقی مانده اند و پارامترهای دیگری که الکسا مورد نظر دارد بدست می آید. آمار بازدید سایت الکسا به صورت تخمینی است و بر اساس نرم ابزار الکسا محاسبه می شود. روش های بسیار زیادی برای فریب سایت الکسا وجود دارد که نهایتا باعث خواهد شد رتبه الکسا سایت شما بهبود یابد.

فریب دادن سایت الکسا و بهبود رتبه شما در الکسا تنها زمانی برای شما مفید خواهد بود که بخواهید از طریق تبلیغات از روی سایت خود درآمد داشته باشید و با این روش بخواهید تبلیغ دهندگان را فریب بدهید تا آنها تصور کنند سایت شما بازدید بالایی دارد. قطعا تبلیغ دهندگان نیز پس از مدتی متوجه آمار اشتباه و فریب آمیز شما خواهند شد و قطعا دیگر تبلیغات خود را با شما تمدید نخواهند کرد. پس بهتر است از راه درست کار را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. لازم است بدانید شما اگر بتوانید الکسا رو گول بزنید به هیچ عنوان نمی توانید گوگل را گول بزنید. اهمیت رتبه الکسا تنها زمانی مهم می باشد که بصورت اصولی اینکار انجام شده باشد.

اهمیت رتبه الکساv

اهمیت رتبه گوگل و بازدید گرفتن از گوگل

برخلاف الکسا، رتبه گوگل نشان دهنده اعتبار سایت شما در خارج از آن است که بر اساس سایت هایی که به شما لینک داده اند مشخص می شود. گرچه می شود رتبه گوگل را نیز به صورت فریب آمیز افزایش داد اما بازدیدکننده ای که از سمت گوگل به سایت شما می آید به دلیل اینکه کاملا هدفمند وارد سایت شده است بسیار ارزشمند تر از بازدیدهایی است یا اصولا انسان نیستند و یا به صورت ناخواسته و فریب آمیز به سمت سایت شما هدایت شده اند. البته باید گفت شاید بتوانید پیج رنک یک سایت را بصورت گوگل زننده افزایش دهید اما خود گوگل را به هیچ عنوان نمی توانید گول بزنید در واقع گوگل فاکتور پیچ رنک رو از ۲۰۰ فاکتور خود حذف نموده و به آن اهمیت نمی دهد.

قطعا اگر هدف شما فروش یک محصول یا خدمات باشد گرفتن بازدید از این روش های فریب آمیز هیچ آورده ای برای شما نخواهد داشت اما گرفتن بازدید از گوگل نتیجه متفاوت تری برای شما دارد.

 مهمترین نکته و ویژگی که سئو دارد، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شما به صورت رایگان است. کمتر روش بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان را پیدا خواهید کرد که افرادی را به سمت سایت شما هدایت کند که قصد خرید کالا و خدمات سایت شما را دارند. گوگل نه تنها چنین کاری انجام می دهد بلکه آنها را زمانی که به سایت شما هدایت می کند که در مرحله تصمیم گیری برای خرید هستند و بنابراین بازدهی سئو بیشتر از تمام روش های تبلیغاتی دیگر است.