صفحه اول گوگل در عرض یک ماه

صفحه اول گوگل در عرض یک ماه

رسیدن به صفحه اول گوگل در عرض یک ماه امکانپذیر هست؟ همه دوست دارند که در گوگل نفر اول باشند آیا واقعا لیاقتش را دارند؟ سوالی که بسیاری از کاربران سایت و بازاریابان اینترنتی بارها پرسیدن این است که : چگونه رنک صفحه اینترنتی خود را می توانم در مورد موضوعی خاص به ۱ برسانم؟ بهتر است این سوال را به این صورت مطرح نماییم که : چرا رنک صفحه اینترنتی من باید ۱ باشد؟ یا به بیان بهتر :

آیا رسیدن به صفحه اول گوگل در عرض یک ماه شدنی است و وب سایت من لایق این می باشد که نفر اول در گوگل باشد؟

لازم است بدانید که همه میخواهند در نتایج اول جستجو شماره یک باشند. همه صاحبان وب سایت علاقمند هستند که صفحه اول گوگل در عرض یک ماه را به دست آورند. جایگاه شماره یک ۳۳ % از تمامی کلیک ها را بخود اختصاص می دهد درحالیکه جایگاه شماره ۲ با یک افت شدید ۱۸ %  از کلیک ها برخوردار خواهد بود. اگر شما در رتبه ۱۰ باشید حدود ۲ یا ۳ کلیک تاثیرگذار خواهید داشت حالا فکر کنید که در صفحه دوم باشید !!بودن در صفحه ۲ گوگل با صفحه ۵۰ گوگل هیچ فرقی نخواهد داشت زیرا بسیاری از کاربران اینترنتی حتی صفحه دوم را بررسی نمی کنند. اینطور بگویم به لحاظ تعداد کلیک فرقی میان صفحه دوم و پنجاهم گوگل نیست.

صفحه اول گوگل در عرض یک ماه
اولین و مهمترین راه رسیدن به رتبه های بالا در گوگل نام دامنه ای است که شما انتخاب می کنید، باید بدانید که نام دامنه شما باید با کلمات کلیدی مد نظر شما مرتبط باشد. نکته جالب دیگر اینکه گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند دنبال وب سایت شما هستند و همین مسئله به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر – لینک و سئو …. می دهد. اگر تا به حال این سوال برای شما پیش امده است که چطور سایت های با محتوای کم در نتایج بالایی از گوگل هستند باید بگویم که علت این مسئله جستجوی راهبری می باشد.
لازم است بدانید که برند شدن سایت شما در ۱۰ نتیجه اول گوگل در ماه های اولیه فعالیت، کار ساده ای نیست اما گاهی اوقات امکان رسیدن به رتبه های بالا در ماه های اولیه امکانپذیر می باشد در صورتیکه تمامی شرایط مهیا باشد.
نام دامنه یکی از مهمترین نکات در سئو سایت شما می باشد در واقع همان اندازه که محتوای وب سایت با ارزش است اما داشتن دامنه ای با نام مرتبط بسیار موثر تر خواهد بود. گاهی اوقات بالا اوردن دامنه ای با نام مرتبط و مناسب بیشتر موثر است تا محتوایی که در وب سایت قرار داده می شود. در سالهای قبل نیازی نبود که سایت خود را در گوگل ثبت کنید یا حتی لینک به سایت خود بدهید، تا بتوانید گوگل را مجاب به جستجو و ایندکس کردن وب سایت خود کنید. گرفتن لینک ایده خوبی بود برای مطرح کردن وب سایت تان در گوگل که بله شما هم هستید. افزودن وب سایت به وبمستر تولز گوگل امروزه شدیدا توصیه می گردد.