۱۰ روش موثر برای افزایش بازدید سایت

۱۰ روش موثر برای افزایش بازدید سایت

10 روش موثر برای افزایش بازدید سایتبرای بالا رفتن آمار بازدید سایت، ۱۰ روش کم هزینه به شما معرفی می کنیم.

۱-  سعی کنید لینک های خود را با سایت هایی که حاوی مطالبی مشابه مطالب سایت شماست ، مبادله نمایید. وقتی که بازدید کنندگان برای شما مهم باشند ، مسلما بازدید کنندگان هدف دار برای شما واقعا مهم هستند . اگر وب سایت شما در مورد انواع گلهاست ، این کار صحیح نیست که لینک های خود را با سایتهایی متعلق به مردمی هست که از گل متنفرند، معاوضه کنید. برای آنکه این یک عمل ضد پیشرفت است و عاقلانه نیست .نه ، این روش داد و ستد لینک ها برای کار نیست. بهتره این کار با سایت هایی انجام شود که موضوعی را پوشش میدهند که با موضوع شما مرتبط است .

anocher text

۲-  راه اندازی یک وبلاگ، موتور های جستجو به وبلاگ ها علاقه دارند که دارندگان وبلاگها را با دیگر وبلاگ داران بطور مکرر به هم متصل کنند .

۳-  ایجاد خبرنامه در وب سایت، در اینترنت مکانهای online فراوانی هست که شما میتونید که از آنجا مطالب رایگان در دسته بندی های منظم را متوانید دریافت کنید . فقط کافیست به موتور جستجو مورد علاقه تان مراجعه نمایید و در فهرست مقاله ها مورد نظر را تایپ کنید. شما از تعداد مواردی که در نتیجه جستجو می آید قطعا متعجب خواهید شد .

۴- ارائه رایگان مطالب که به موضوع اصلی شما مرتبط است. مردم مباحث رایگان را دوست دارند. مطمئن شوید که مطالب شما با کیفیت است و به موضوع اصلی شما مرتبط است . این خوب است که شما قبل از دریافت مطالب رایگان توسط کاربر آدرس ایمیل کاربر را بخواهید زیرا راه خوبی برای جمع آوری سریع لیست افرادی که به موضوعات سایت شما علاقه دارند می باشد.

۵-  با دیگر منتشران سایتهای الکترونیکی تبلیغات خود را مبادله نمایید. سایتهایی که موضوعاتشان با شما مرتبط است را جستجو کنید و تبلیغات خود را با آنها مبادله نماید. بعضی منتشران با این نوع مبادله برای مدت کوتاهی موافقت می کنند ، مخصوصا اگر هزینه ای را هم در مقابله این مبادله پرداخت نمایید.

۶- شرکت کردن در فرومهای اینترنتی و ارسال مقالات در این سایتها و معرفی وب سایت خود در انها

۷-  معرفی وب سایت خود در کتاب ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و بروشوری که پخش می کنید.

۸- مطالعه هر چیزی که به شما در مورد ایجاد آمد شد در وب سایت کمک کند . این شدیدا مهم است که در این مورد مطالعه کنید چون اینترنت دقیقه به دقیقه تغییر میکند .ثبت نام کردن در مجله های الکترونیکی ، خواندن کتابهاب الکترونیکی ، و خواندن مطالب موجود در فروم ها و تمام این منابع به شما کمک میکند تا همچنان در جریان آخرین تحولات و اخبار در اینترنت باشید .

۹- پرسیدن سوالاتی که در مورد آنها فکر میکنید از فروشگاه های اینترنتی بعضی از فروشگاه های اینترنتی میتوانند شما را برای موفقیت راهنمایی کنند، خصوصا اگر با آنها آشنا نیز باشبد . موفقیت شما در این زمینه باعث موفقیت خودشان نیز می شود. فراموش نکنید سوالهای پرسیده نشده همان سوالهای بی اهمیت هستند.

different-design-and-develop-site
۱۰- وقتی که شما ایده جدیدی به ذهنتان رسید، از آن استفاده کنید. بهتره که این خارج از فقط یک حرف باشد ولی اگر ایده جالبی به ذهن شما رسید میتوانید در هنگامی که تحقیقتان را انجام می دهید به سادگی آن را انجام داده و از تمام آن استفاده کنید.

در این مقاله ۱۰ روش موثر برای افزایش بازدید سایت را برای شما ارائه نمودیم .