گروه انفورماتیک کیان تک

گروه انفورماتیک کیان تک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده. کیان تک با جمعی از متخصصین با تجربه در زمینه طراحی سایت، سئو سایت (بهینه سازی وب سایت) و اپلیکیشن های موبایل فعالیت خود را به صورت گسترده تری ادامه داده است. هدف مجموعه کیان تک از ابتدا ارائه کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفیت ممکن در جهت ایجاد سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریان بوده است.

ویژگی های طراحی سایت کیان تک

از ویژگی های این مجموعه استفاده از تکنیکهای روز دنیا در طراحی و بهینه سازی سایت، داشتن خلاقیت در طراحی، ارتباط مستقیم با مشتری و پاسخ به سوالات مشتریان بصورت آنلاین، پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان بصورت ۲۴ ساعته از ویژگی های این مجموعه می باشد.

اگر علاقمند هستید که همواره نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، و همواره در بالاترین رتبه نسبت به دیگر رقبای خود باشید با ما تماس بگیرید. گروه انفورماتیک کیان تک در زمینه طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد و افزایش ترافیک وب سایت فعالیت می نماید.

مشاوره در طراحی سایتمشاوره در طراحی سایت

گروه انفورماتیک کیان تک با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی در زمینه طراحی سایت، آماده ارائه انواع مشاوره طراحی سایت و سئو سایت در زمینه های ذیل می باشند:

  1. مشاوره در زمینه انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب (با توجه به فعالیت شما و نام شرکت شما دامنه مناسب به شما پیشنهاد می گردد)
  2. مشاوره در زمینه انتخاب سرویس طراحی وب (با توجه به فعالیت شما در فضای مجازی سرویس مناسب به شما پیشنهاد می شود)
  3. مشاوره در بهبود سئوی سایت (SEO)و جذب مشتریان بیشتر ( آنالیز کلمات کلیدی وب سایت شما و عباراتی که بیشتر از طریق آن مشتریان شما به هدف میرسند)

گروه انفورماتیک کیان تک در زمینه پروژه های طراحی سایتی که هدف معرفی محصولات و شرکت می باشد از سیستم مدیریتی وردپرس استفاده می کند. در صورتیکه برنامه خاصی برای سایت خود داشته باشید برنامه نویسی از صفر بصورت کدنویسی انجام خواهد شد.

پشتیبانی گروه انفورماتیک کیان تک

– تماس با شماره های پشتیبانی

– ارتباط با ما از طریق فرم تماس با ما

– ارسال ایمیل به ادرس info@kiantechig.ir

 

گروه انفورماتیک کیان تک