با طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شوید

design-banner

با طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شوید

در عصر حاضر این اینترنت است که انتخاب بیشتر متقاضیان کالا و خدمات است و این روند در حال افزایش است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کاری کمی دشوارتر و پیچیده تر از طراحی سایت های شرکتی می باشد و چنانچه شما دارنده یک کسب و کار خاص هستید بایستی یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید تا در کسب و کار خود به طور چشمگیری موفق شوید. در این مقاله به شما اموزش می دهیم که چگونه با طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شوید.
سایت های فروشگاهی اغلب از محصولاتی در دسته بندی های متفاوت و مختلف تشکیل شده اند و مشتریان این توانایی را دارند که هر محصولی که مد نظر دارند را انتخاب کنند و در سایت سفارش دهند. پیشنهاد می کنم چنانچه قصد راه اندازی هرگونه فروشگاه اینترنتی را دارید با کارشناشان گروه انفورماتیک کیان تک مشورت کنید. شما می توانید به وسیله اسکریپ های رایگان قدرتمند فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. همینطور به این نکته قابل ذکر توجه فرمایید که استفاده از این اسکریپ های قدرتمند را توسط افراد مبتدی توصیه نمی کنیم و استفاده از این اسکریپ ها بایستی توسط افراد خبره و ماهر انجام شود. اینکه چطور با طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شوید روشهای خاصی را می طلبد که باید در طراحی سایت رعایت نمایید.

در طراحی سایت فروشگاه اول اقدام این است که چه محصولاتی را میخواهید به فروش برسانید. آیا شما محصولات کافی برای فروش را دارید؟ اگر میخواهید بهترین فروش را از طریق وب سایت داشته باشید باید در نظر بگیرید که قیمت شما نسبت به رقبایتان کمتر باشد. وب سایت کاربرپسند طراحی نمایید که مشتری بتواند براحتی از طریق سایت شما خرید خود را انجام دهد. با ایجاد بخش مخصوص برای کاربران وب سایت می توانید مشتریان و بازدیدکنندگان خود را در سایت نگه دارید. بهتر است که وب سایت شما در موتورهای جستجوگر رتبه بالایی را کسب کند.

با طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شوید

برخی از فروشگاه ساز های رایگان می پردازیم:

پرستاشاپ، نمونه ای از قوی ترین فروشگاه سازهای رایگان با قابلیتهای بالا می باشد که از کالاهای قابل دانلود و مدیریت کاربران، عملیات خرید در یک صفحه و موارد دیگر تشکیل شده است.

مجنتو یک سیستم فروشگاه ساز متن ساز و رایگان است که دارای محبوبیت بالایی می باشد و کاربرد فراوانی دارد. این سیستم در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۰۸ به وجود آمده است. و مهمترین ویژگی این نرم افزار انعطاف و توانایی بالا آن در توسعه است.

اپن کارت یک سیستم فروشگاه ساز می باشد که توانایی زیادی در مدیریت محصولات نامحدود، دسته بندی  و نظرسنجی دارد این سیستم همچنین زبان های مختلف را پشتیبانی می کند.

ووکامرس چنانچه بخشی از سایت شما فروشگاهی را شامل می شود استفاده از این پلاگین وردپرس را به شما پیشنهاد می دهیم. ووکامرس امکاناتی که دارد هم سطح یک فروشگاه ساز بالا می باشد.