برگرداندن بازدیدکنندگان قبلی به وب سایت

برگرداندن بازدیدکنندگان قبلی به وب سایت

succ

آیا کاربران پس از اولین بازدید از سایت شما باز هم به سایت شما سرخواهند زد؟
یکی از اصول مهم در موفقیت های تجاری، داشتن یک وب سایت خوب  است. در عصر رقابتی امروز، جذب مخاطب مفید برای وب سایت امری واجب می باشد.
در اینجا به راه هایی برای پایداری ترافیک ورودی وب سایت می پردازیم
ـ ترسیم تصویر مثبت در نگاه اول
ایجاد تصویر مثبت در ذهن مخاطب پس از اولین بازدید یک عامل مهم در تضمین بازدید دوباره کاربر از  وب سایت شما می باشد و اینکه تصویر اولیه ای که در ذهن کاربر از وب سایت شماست تا چه اندازه اهمیت دارد موضوعی آشکار است. خب در اینجا این سوال به وجود می آید
چه چیزی این ذهنیت مثبت را به وجود می آورد؟
رنگ، صفحه آرایی مناسب و ایجاد صفحات جذاب به کمک تصاویر مناسب و تیتر خوب امری است که ذهنیت مثبت در نگاه اول مخاطب را به همراه دارد.
ـ وب سایت خود را همیشه به روز کنید.
بروزرسانی سایت نقش بسزایی در ضمانت موفقیت شما دارد. امری که سبب همیشگی شدن جریان ترافیکی که به سمت  وب سایت شماست می شود  ایجاد تغییرات پیوسته در ظاهر و محتوا و همچنین درموضوعات و تیتر های وب سایت است.
ـ نقش بسزای شبکه های اجتماعی را نادیده نگیرید!
شبکه های اجتماعی مثل توییتر و فیس بوک و .. نقش بسزایی در معرفی وب سایت دارند و استفاده از آنها در جذب مخاطب تاثیر زیادی دارد.
در اینجا پیشنهادی که به شما داده می شود انتشار لینک های خبری خود دراین شبکه هاست که می توانید از این طریق مخاطبان را مجاب به بازدید از سایت خود کنید.
ـ  کاربران از کجا وارد وب سایت شما می شوند؟
اینکه شما بدانید کاربران ازکجا می توانند با نام تجاری وب سایت شما آشنایی پیدا کنند و از آن بازدید کنند یک عامل مثبت برای شما می باشد!  گوگل انالیتیکس یکی از راه هایی است که به کمک آن می توانید متوجه این موضوع شوید و به شما نشان می دهد که کاربران شما از طریق کدام لینک ها به وب سایت شما هدایت شده اند. برگرداندن بازدیدکنندگان قبلی به وب سایت اهمیت بسزایی برای محبوبیت سایت شما در نزد گوگل خواهد داشت.