افزایش بک لینک های سایت

افزایش بک لینک های سایت چگونه ؟

فعالیت مستمر برای موفقیت

شما به عنوان یک طراح سایت برای داشتن موقعیت خوب در موتورهای جستجوگر ازجمله گوگل و یاهو و … اقدام به سئو و بهینه سازی سایتتان کرده اید، اما این به تنهایی کافی نیست و شما بایستی به صورت مستمر مقالات و مطالب جدید در وب سایتتان قرار دهید و آن را به روز کنید و همچنین بک لینک های سایتتان را بالا ببرید.

همانطور که یک وب سایت باید به طور مستمر تولید محتوا داشته باشد. در زمینه سئو اون سایت باید افزایش بک لینک های سایت نیز به طور مستمر انجام شود. گوگل با توجه به بروز شدن وب سایت شما به سایت شما سر میزند. اگر شما هفته ای یکبار وب سایت تان را بروز کنید گوگل هفته ای یکبار وب سایت شما را بررسی خواهد کرد، پس در نظر داشته باشید که بروز رسانی وب سایت شما کمک زیادی به سئو و بهینه سازی سایت شما خواهد کرد.

اگر شما هفته ای یک محتوا برای وب سایت خود تولید میکنید و روزی ۱۰ بک لینک مفید برای وب سایت خود میگذارید، گوگل به همین روال از شما انتظار دارد که این روند رو ادامه دهید. در صورتیکه شما بعد از مدتی این روال را ادامه ندهید گوگل به وب سایت شما سر نمیزند و این باعث افت سایت شما خواهد شد.

پس در نظر داشته باشید که برای اینکه گوگل سایت شما رو بررسی کند باید همواره سایت خود را بروز رسانی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا راههایی که برای افزایش بک لینک های سایت لازم است را بررسی کنیم.

افزایش بک لینک های سایت

 راهی رایگان اما با ارزش!

شما می توانید به راحتی از پتانسیل لینک های ارتباطی شبکه های اجتماعی بهره ببرید ، همچنین می توانید با کشف حوزه های bookmarkin از لینک های سودمندی که به شما معرفی می کند سود ببرید. افزایش بک لینک سایت به کمک شبکه های اجتماعی میتواند شما را در این مرحله یاری کند.

چه خوب است که کمی در نوشتن مهارت داشته باشید.

از حوزه کاری خودتان شروع کنید! سعی کنید علاوه بر اطلاعاتی که تا کنون در حد کفایت داشته اید، زمینه آگاهی خود را بالاتر ببرید آنقدر که بتوانید راجع به آن بنویسید و مقاله تهیه کنید و در سایت قرار دهید، این مقاله ها باید دارای کاراکترهایی حدودا ۳۵۰ تا ۵۰۰ باشد. همچنین می توانید مقالات خود را در سایت های معتبر فضای مجازی ثبت کنید. با نشر مقالات خود شما از یک بک لینک رایگان برخوردار می شوید و این یعنی یک گام به سمت موفقیت سایت شما در موتورهای جستجوگر. در واقع شما با گذاشتن مطالب خود در انجمن ها میتوانید برای خود بازدید کسب نمایید و بازدیدکنندگان را از این طریق به سمت سایت خود هدایت کنید.

افزایش بک لینک های سایت

به امتحانش می ارزد!

هرچند که حاشیه هایی در مورد میزان بهینه سازی و سئوی سایت تالارهای گفتمان وجود دارد لیکن شما آن را از دست ندهید! زیرا قرار گرفتن سایتتان در بین سایت های برتر موتور جستجوگر می طلبد که شما دست از تلاش برندارید و برای سایتتان کم نگذارید و به هر شیوه ای بک لینک دریافت کنید . البته در این کار به این نکته توجه داشته باشید که تالار گفتمانی که در آن ثبت نام کرده اید مرتبط با حرفه شما باشد و از همه مهم تر به شما امکان قرار دادن فایل و لینک را بدهد. از این طریق به افزایش بک لینک سایت خود کمک کردید.

گشت و گذار در وبلاگ ها!

بد نیست سری به وبلاگ های به روز بزنید و زیر مطالب آنها کامنتی با لینک سایت خود بگذارید! و اینگونه شما به راحتی می توانید بک لینک دریافت کنید. بهتر است بدانید که طراحی سایت بدون سئو ارزش چندانی نخواهد داشت به همین خاطر سعی کنید به افزایش بک لینک های سایت فکر کنید.

تکرار ممنوع

در اولین کلام بگویم که غافل شدن از این نکته سبب زمین خوردن شما می شود! به هیچ وجه سعی نکنید در سایتتان از متنهای تکراری استفاده کنید و برای اینکه سطح سایت خودتان را ارتقا دهید لازم است متن های anchor را در سایتتان قرار دهید و لینکی ثابت برای آنها تعیین کنید.