مهمترین نبایدها در بهینه سازی سایت

مهمترین نبایدهای سئو

مهمترین نبایدهای بهینه سازی سایت

مهمترین نبایدها در بهینه سازی سایت

استفاده از یک دامنه در سایت: سایت شما باید با یک نام دامنه یا دامین در دسترس باشد و بقیه دامنه ها به دامنه اصلی سایت شما ریدارکت شود.

صفحه اینترو یا ورودی بدون محتوا :  مانند انتخاب زبان

صفحات و منوی فلش: در بهینه سازی وب سایت، بهتر است از صفحات فلش کمتر استفاده شود و از منوهای فلش هیچ وقت استفاده نکنید. باز شدن فایل های فلش در سایت زمانبر می باشد و اینکه خیلی از مرورگرها فایل های فلش را نمایش نمیدهند.

– پنجره های پاپ آپ زیاد : استفاده از پنجره های پاپ آپ بسیار نامناسب بوده و کاربر زمانیکه با این پنجره ها مواجهه شود تمامی پنجره های اضافی را می بندد و این کار نه تنها مفید نبوده بلکه برای سایت شما مضر هم می باشد

عنوان یکسان برای صفحات سایت: به هیچ عنوان در سایت خود صفحات یکسان ایجاد نکنید یکی از مهمترین نبایدها در بهینه سازی سایت است.

– به کار بستن متون ریز و مخفی برای نتایج بهتر در موتورهای جستجوگر گوگل از متون ریز و مخفی استفاده نکنید.

کلمات کلیدی نامرتبط با مطلب صفحات: در هر پست از کلمات کلیدی مرتبط با متن آن پست استفاده نمایید. تعداد کلمات کلیدی برای هر پست باید بین ۴ تا ۷ عدد باشد.

استفاده بی مورد، زیادی و مکرر از یک کلمه حتی کلمه کلیدی : لازم به ذکر است که در کلمات کلیدی هم استفاده زیاد و مکرر از یک کلمه درست نیست و نباید از یک کلمه بی مورد و زیاد استفاده کرد.

لینک هایی با عنوان نامرتبط مثلا ” اینجا کلیک نمایید ” بهتر است به این صورت عمل نکنید.

لینک های خروجی به سایت هایی با رنک پایین و بازدید کم : برای اینکه بخواهید برای سایت خود بک لینک درست کنید بهتر است از سایتهای با رنک بالا بک لینک تهیه کنید.

ثبت نام مکرر در موتورهای جستجو : این کار مفید نیست

– ثبت مکرر سایت در دایرکتوری های رایگان

صفحات مشابه در سایت