رفع خطای ۴۰۴

رفع خطای 404

خطای ۴۰۴

یکی دیگر از خطاهایی که برخی مواقع به دلایل خاصی در صفحات سایت شما به وجود می آید خطای ۴۰۴ پست ها هستش , یعنی صفحه ی اصلی سایت بدون مشکل باز می شود اما وقتی روی یک پست کلیک می کنیم پست مورد نظر پیدا نمیشه و حطای ۴۰۴ برای ما ظاهر میشه. برای رفع این مشکل از روشهای زیر استفاده می کنیم:
یکی از مورادی که سبب به وجود آمدن خطای ۴۰۴ در سایت شما میشه اینه که سایت رو از روی یک سرور روی سرور دیگری انتقال بدیم این یکی از دلایل هست که بیشتر هم به این دلیل اتفاق میفته اما با این صفحه ی ۴۰۴ چه باید کرد.

رفع خطای 404

رفع خطای ۴۰۴

به قسمت مدیریت سایت خود برید بخش تنظیمات و پیوند یکتا ( داشبورد / تنظیمات / پیوند یکتا ) در اینجا شما نحوه ی نمایش لینک های سایتتون رو مشخص کردید , بدون تغییر یه بار تنظیمات رو ذخیره کنید بعد به صفحه ی سایت تون برید و پستی رو باز کنید و ببینید که دوباره خطای ۴۰۴ میاد یا نه ؟ اگه درست شد که هیچ اما اگر نه ؟

اگر با این روش مشکل خطای ۴۰۴ شما برطرف نشد باید به صورت دستی تغییراتی رو اعمال کنید و این بار از طریق هاست, وارد هاست بشید و حد دسترسی فایل .htaccess رو بررسی کنید احتمالا ۶۶۶ باشه روی ۶۶۰ قرار بدید و دوباره تست کنید اگر درست نشد به حالت ۶۶۶ برگردانید و فایل رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو در داخل این فایل کپی کنید.

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

# END WordPress

طراحی سایت مشهد